KALİTE & ÇEVRE POLİTİKAMIZ;
 

GÜROKUR MÜHENDİSLİK, ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE; 

EĞİTİM VE KALİTEYİ ÖN PLANDA TUTMAYI, YENİLİKLERE AÇIK OLMAYI, DAHA KISA ZAMANDA DAHA FAZLA İŞİ , DAHA AZ MALİYETLERLE GERÇEKLEŞTİRMEYİ, MÜŞTERİLERİNİN BUGÜN VE GELECEKTEKİ BEKLENTİLERİNİ GÖZ ÖNÜNE ALARAK GELİŞEN TEKNOLOJİ PARALELİNDE SÜREKLİ YENİLEMEYİ, 

  YASA VE MEVZUATLARA UYAN, İNSAN SAĞLIĞINA, HAYATINA VE ÇEVREYE ÖNEM VEREN, KALİTE YÖNETİM MODELİ UYGULAYARAK MÜŞTERİ VE ÇALIŞANLARININ GÜVENİNİ ARTTIRAN VE SEKTÖRÜNDE FARKLILAŞAN BİR FİRMA OLMAYI, 

TÜM FAALİYETLERİMİZ KAPSAMINDA, GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR ATIKLARIMIZI DEĞERLENDİRMEK, SINIRLI OLAN DOĞAL KAYNAK KULLANIMLARINI AZALTMAK, ÇEVREYE ZARARLI ATIKLARDAN DOLAYI OLUŞACAK KİRLİLİĞİ ÖNLEMEK, CANLI HAYATI OLUMSUZ ETKİLEMEMEK, ÇEVREYİ KİRLETMEMEK İÇİN GEREKLİ TEDBİRLERİ ALMAYI, 

 

İNSAN KAYNAĞINI GELİŞTİRMEYİ, MEVCUT SİSTEMİN ETKİNLİĞİNİ TANIMLANAN SÜREÇLERİN PERFORMANSLARI DAHİLİNDE SÜREKLİ GÖZDEN GEÇİRİP KALİTE VE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ STANDARTLARINDAN TAVİZ VERMEDEN SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK İÇİN GEREKLİ KAYNAKLARI SAĞLAMAYI, BENİMSEMİŞ VE AMAÇ EDİNMİŞTİR.


 

KURUMSAL KÜLTÜRÜMÜZ 

Güvenilirlik ve dürüstlük
Güven ; hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında değiştirilmez ve vazgeçilmez değerimizdir.

Müşteri odaklılık 
Müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerini anlayıp müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığı işlerde yüklendiği misyonu yerine getiren kaliteli hizmet sunmak.

Kalite ve Sonuç Odaklılık 
Şirketin ürettiği ve sağladığı hizmetlerde kalite standartlarına uygunluğu sağlamak ve bu doğrultuda, şirketin verimliliğinin artmasını sağlamak.
 

Proaktiflik
İleriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenmek,uygulamalarda proaktif olmak.
 

Sürekli Öğrenme ve Gelişme
Sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip etmek, teknik bilgi ve yönetimsel becerileri geliştirmeyi hedef almak.
 

Ekip Çalışması
Kişi ve departmanlar arası dayanışma, iş birliği ve uyum içinde, Gürokur Mühendislik'in ortak amaç ve hedefleri doğrultusunda, ‘Biz’ ruhuyla çalışmak.
 

Kalite ve Yaşam Felsefemiz
Toplam kalite anlayışı yaşam felsefemizdir ve bu felsefeden asla ödün vermeyiz. Müşterilerimizin iş ve yaşam kalitesini arttırmak için, bu kalitemizi doğru bilgi ve teknolojiyle besleyerek sürekli yüksek tutmalıyız bu kalite anlayışını kendi müşterilerimizle paylaşmak ve onları rakiplerinin önüne taşımak birinci önceliğimizdir